Ευχαριστήρια αναφορά προς Web Development Team of UniPi

Ευχαριστούμε την ομάδα ανάπτυξης διαδικτυακών εφαρμογών, του τμήματος Πληροφορικής του Πανεπιστημίου Πειραιώς (Web Development Team of UniPi) και ιδιαιτέρως τον επικεφαλής της ομάδας, προπτυχιακό φοιτητή, Χρυσόστομο Λογαρά, για τη διαχρονική υποστήριξη και ανάπτυξη της ιστοσελίδας του 1ου ΕΠΑ.Λ. Περάματος.

Ο Υποδιευθυντής

Δρ. Κοτσιφάκος Δημήτριος

Πρός εκδοτικό οίκο ξενόγλωσσων βιβλίων "Express Publishing"

O Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 1ου ΕΠΑ.Λ. Περάματος ευχαριστούν τον εκδοτικό οίκο ξενόγλωσσων βιβλίων "Express Publishing" για την ευγενική χορηγία και αποστολή ξενόγλωσσων λογοτεχνικών βιβλίων (Readers) που ενισχύουν την προσπάθεια του σχολείου στην οργάνωση ξενόγλωσσης βιβλιοθήκης.

Μουρατίδης Μάριος

Προς Όμιλο ALTER EGO MEDIA - των εφημερίδων "ΤΟ ΒΗΜΑ" και τα "ΝΕΑ"

Αξιότιμοι Κ.Κ. του ομίλου ALTER EGO MEDIA - των εφημερίδων "ΤΟ ΒΗΜΑ" και τα "ΝΕΑ", με μεγάλη χαρά παραλάβαμε τα βιβλία που μας αποστείλατε. Νιώθουμε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε από καρδιάς για την ευαισθητοποίηση που δείξατε για την ενίσχυση της Σχολικής μας Βιβλιοθήκης με τίτλους βιβλίων ιδιαίτερα σύγχρονους και χρήσιμους, τοσο στο εκπαιδευτικό προσωπικό μας όσο και στους μαθητές μας. Ευελπιστούμε στο μέλλον να σταθείτε προπομποί και αρωγοί σε ανάλογες πολιτιστικές και εκπαιδευτικές πρωτοβουλίες.

Ο Διευθυντής                                                                                                                  Μουρατίδης Μάριος