ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ . . .


Στα πλαίσια της πράξης "Μια Νέα Αρχή στα ΕΠΑ.Λ." έχει προσληφθεί στο σχολείο μας ψυχολόγος.
Η κ. Τσιράκη Σοφία είναι διαθέσιμη για όποιον/α μαθητή/τρια ή γονέα την χρειαστεί στην ηλεκτρονική διεύθυνση:
psychologos1epalperama
@gmail.com
(παρακαλείστε να γράψετε τα προσωπικά σας στοιχεία: ονομ/νυμο και τάξη, και οι γονείς ονομ/νυμο και τάξη του παιδιού).

ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΑΝΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ 

     

                                     

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

ΚΛΑΔΟΣ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

1

 


2

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

3

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

4

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΥ ΗΛΙΑΝΑ

ΠΕ02

ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

5

ΒΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

 ΠΕΟ6

ΑΓΓΛΙΚΩΝ 

6

ΚΟΤΣΙΦΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 

ΠΕ 84

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ  

7

ΞΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

8

ΤΣΑΛΚΙΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΠΕ03

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

9

ΓΩΒΕΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΕ04

ΓΕΩΛΟΓΟΣ

10

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 

ΠΕ17.02

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ 

11

 

 

 

12

ΣΥΡΙΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 

ΔΕ01.12

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΟ 

13

ΛΑΜΠΟΥ  ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΠΕ11

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

14

ΜΑΤΡΟΖΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΕ09

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ

15



16

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΠΕ 18.03

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ

17

ΣΚΑΡΗΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

ΠΕ12

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

18

ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΕ17

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

19

ΚΑΤΣΑΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΠΕ17.02

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

20

ΜΕΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ12

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

21

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ17.02

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

22

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΕ 19

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ 

23

ΣΚΛΗΒΑ ΕΛΕΝΗ

ΠΕ 18.37

ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ

24

ΣΚΡΕΚΑ ΕΛΕΝΗ

ΠΕ17.02

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ

25

 


26

ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕ17

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ

27

ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΠΕ17

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ

18

ΔΑΛΙΑΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 

ΠΕ18.04

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ 

29

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΕ17.03

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

30

ΔΩΡΗ ΖΩΗ

ΠΕ17.03

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

31

ΠΑΓΙΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

ΠΕ17.03

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ

32

ΒΟΤΣΗ ΒΑΙΑ

ΤΕ01.19

ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ 

33

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 

ΠΕ18.04

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ 

34

ΣΚΟΥΜΠΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 

ΠΕ18.04

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ 

35

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΕ18

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ

36

ΛΑΦΑΖΑΝΟΓΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ

ΠΕ14.04

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ

37

ΦΥΛΙΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΤΕ01.19

ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ 

38

ΜΠΑΤΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΤΕ01.19

ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ 

39

ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΕ19

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

40

 


41

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

ΠΕ20

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

42

 


43

ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΕ18.10

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ 

44

ΒΕΛΑΧΟΥΤΑΚΟΥ ΝΙΑΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΤΕ01.11

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ 

45

ΨΑΝΗ ΑΓΛΑΪΑ

ΠΕ20

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

46

ΤΣΟΥΜΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΠΕ19

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

47

ΚΑΤΣΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕ13

ΝΟΜ.ΠΟΛ.ΕΠΙΣΤ.

48

ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 

ΠΕ17.07

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ