Μήνυμα Διευθυντή

Εύχομαι η νέα σχολική χρονιά να ανοίξει στο σχολείο μας ορίζοντες δημιουργίας, προόδου και προκοπής.

Το σχολείο του 1ου ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ θα στηριχθεί στις αρχές της δημοκρατίας, της δικαιοσύνης, και της διαφάνειας με πρωτοπόρες δράσεις και ιδέες, ώστε οι μαθητές μας, «τα παιδιά μας», να κατακτήσουν τους στόχους τους τόσο για εκείνα όσο και για την κοινωνία.

Εγγύηση για τα παραπάνω αποτελεί το ξεχωριστό εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου μας.

Δανείζομαι μια αγαπημένη έκφραση των παιδιών μας και σας καλώ

μαθητές, γονείς και εκπαιδευτικούς: "Πάμε δυνατά?.

Μάριος Μουρατίδης

Today: Δεκ 09, 2018