Διεύθυνση:
18863

Τηλέφωνο: 2104010080 & 2104010180
Fax: 2104010162

Πληροφορίες: Για θέματα του Σχολείου, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την παρακάτω φόρμα επικοινωνίας. Πληκτρολογήστε το Όνομα και την Διεύθυνση Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου του Αποστολέα.

Today: Οκτ 17, 2017

Στο portal για την ΜΑΘΗΤΈΙΑ, αναρτήθηκαν οι Προσωρινοί Πίνακες Επιλογής Μαθητευόμενων ανά Ειδικότητα. (Υπερσύνδεσμος από τα "ΝΕΑ των ΕΠΑΛ", κάτω δεξιά).

16/10/2017

Στο portal για την ΜΑΘΗΤΕΙΑ, αναρτήθηκαν οι Προσωρινοί Πίνακες Επιλογής Μαθητευόμενων ανά Ειδικότητα.

Ξεκινούν νέα τμήματα στο Μεταλυκειακό  Έτος-Τάξη Μαθητείας  των ΕΠΑΛ

Η επίσημη σελίδα του Υπουργείου για την Επαγγελματική Εκπαίδευση

Θέματα που αφορούν τις μαθήτριες και τους μαθητές της Επαγγελματικής Εκπαίδευσης

Θεσμικό Πλαίσιο