Διεύθυνση:
18863

Τηλέφωνο: 2104010080 & 2104010180
Fax: 2104010162

Πληροφορίες: Για θέματα του Σχολείου, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την παρακάτω φόρμα επικοινωνίας. Πληκτρολογήστε το Όνομα και την Διεύθυνση Ηλεκτρονικού Ταχυδρομείου του Αποστολέα.

Your IP: 10.2.32.21
Today: Σεπ 24, 2017

Στο υπομενού "Ζητήματα Νομοθεσίας" αναρτήθηκε υλικό που αφορά Χρήση Κινητών Τηλεφώνων και Ηλεκτρονικών Συσκευών στην Εκπαίδευση. Επίσης, στο κεντρική σελίδα (κάτω δεξιά) προστέθηκε υπομενού (Τα ..."νέα"..των ΕΠΑΛ) με υπερσυνδέσμους που αφορούν τις πρόσφατες εξελίξεις στον χώρο της Επαγγελματικής Εκπαίδευσης. Οι υπερσύνδεσμοι θα ανανεώνονται καθημερινά.

Η επίσημη σελίδα του Υπουργείου για την Επαγγελματική Εκπαίδευση

Θέματα που αφορούν τις μαθήτριες και τους μαθητές της Επαγγελματικής Εκπαίδευσης

Θεσμικό Πλαίσιο

Ανακοινώσεις για τα ζητήματα της Μαθητείας